Green Ways Ječmen

Categories: 

Mladý ječmen je svěží zelený nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků, enzymů a aminokyselin. Je zásadotvorný. Mladý ječmen je vhodný pro všechny, kteří preventivně pečují o své zdraví, ale i jako vynikající podpůrný prostředek v léčbě mnoha onemocnění.

Mladý ječmen, jak jej znáte ve formě instantního nápoje, se vyrábí dvěma způsoby:

  • mladé výhonky ječmene se velmi šetrným způsobem usuší a namelou na jemný
  • prášek – zůstavají zachovány všechny důležité látky
  • mladé výhonky ječmene se vylisují na šťávu a poté se suší na jemný prášek

Tradičně vysoce kvalitní bývají mladé výhonky ječmene pěstované v sopečných půdách slunné Austrálie a v některých oblastech USA.

 

Čím mladý ječmen  prospívá našemu zdraví?

Přispívá k udržení celkového zdraví. Udržuje správné fungování imunitního systému. Hraje významnou roli v odkyselení organismu. Dodává nám energii.

Obsahuje unikátní kombinaci živin: vitaminy A, B1, B2, B6, E, kyselinu listovou, minerály (křemík, železo, draslík, vápník, hořčík, zinek atd.), enzymy, aminokyseliny, antioxidanty, bioflavonoidy a další látky, a to v ideálních poměrech, které napomáhají jejich vstřebávání a využití v organismu. Téměř polovinu jeho hmotnosti tvoří aktivní enzymy, které spolu s chlorofylem účinně podporují jak šetrnou detoxikaci, tak i hojivé procesy. Chlorofyl navíc pomáhá léčit chudokrevnost a zlepšit distribuci kyslíku k buňkám a tkáním. Díky tomu mladý ječmen pomáhá tělu navracet vitalitu a bojovat s důsledky únavy a stresu.

Zelený mladý ječmen přispívá k celkovému ozdravění organismu a jeho ochraně před nepříznivými vlivy prostředí. Mladý ječmen je velice vhodný pro diabetiky (pro vysoký obsah enzymů), pro bezlepkovou dietu (protizánětlivé účinky, neobsahuje lepek).

Mladý ječmen a Chlorella Pyrenoidosa nejlépe účinkují dohromady